Hakkımızda

2005 yılında kurumsallaşan Edyıl İnşaat, kalite, estetik ve konforu en üst düzeyde buluşturarak lüks kavramına yeni bir bakış açısı getirmiştir.

Varlığını müşteri memnuniyetine adayan Edyıl İnşaat çevre dostu, ileri teknoloji ile donatılmış, dünya standartlarında yapılar inşa etmektedir.

Yatırımcılarına yüksek katma değerler sağlayan Edyıl İnşaat sektördeki saygın marka konumuna ulaşmıştır.

Edyıl İnşaat müşteri memnuniyetini ilk planda tutarak her zaman en kaliteli tedarikçiler, en itibarlı çözüm ortakları ve donanımlı personeller ile çalışmaktadır.

Gerek teknik gerekse destek birimlerde; genç, dinamik, alanında uzman, aynı zamanda sürekli gelişime açık, değerli bir kadroyu bünyesinde barındıran Edyıl İnşaat; şirketini geleceğe taşıyacak yeni takım arkadaşlarını da, profesyonel bir seçme ve yerleştirme süreci ile bünyesine dahil ederek ekibini büyütmekte ve geliştirmektedir. Edyıl İnşaat sürdürülebilir bir gelecek için ekibinin gelişimine önem vermektedir. Çalışanlarının bireysel ve mesleki gelişimlerini destekleyerek kurumsal gücünü çalışanlarından almakta ve etkin bir çalışma ekibi ile sürekli gelişmektedir.

Misyonumuz

Güven, kalite hizmet değerlerimizi tüm faaliyetlerimizde eksiksiz yer almasını sağlamak, güvenli konut projeleri tasarlayarak yaşama değer katan yenilikçi çalışmalar ile daha iyi hizmet vermek çağdaş ve modern konut algısının sunduğu olanakları müşterilerimize sağlamak.

Uluslararası kalite standartları ile sürdürülebilir ve estetik son teknolojik donanımlar ile yenilikçi, güvenli yaşam alanları oluşturarak, topluma ve çevreye değer katmak.

Vizyonumuz

Sürekli ve sağlıklı büyüme hedefli, kaliteli, güvenli konutlar inşa ederek sektörde bu yönde anılmak, en büyük amacımız çağdaş yaşam standartlarına uygun,
yenilikçi akıllı konutlar inşa ederek hizmet vermeye devam etmektir.